Přeskočit na obsah

GFM Level 1

Proč level 1 certifikace?

Certifikace Ground Force Method představují nejuznávanější a nekompletnější kurz v oblasti pohybu, jaký můžete najít. V GFM věříme, že na kvalitě pohybu záleží, a že stejně jako dům, i kvalitní pohyb se buduje od země nahoru. Proto, pokd chcete rozvinout své pohybové schopnosti a obnovit přirozené kvality vašeho těla bezpečným, hravým a přirozeným způsobem, připojte se k nám na této dvoudenní certifikaci a objevte skutečný potenciál svého těla.

Level 1 se zaměřuje na úplné základy. Ukážeme vám věci, které všichni potřebujeme k obnově a udržení kvality pohyb, mobilizační drily, lezení, hluboký dřep a další. Co je důležité, ukážeme vám nejen jednotlivé cviky, ale také způsoby jak je naučit ostatní spolu se systémem progresí, který vám umožní přizpůsobit je potřebám vašich studentů. Naučíte se, jak se dívat na pohyb, jak ho analyzovat a mluvit o něm s vašimi klienty. Na konci těchto dvou dní pak budete schopní obnovit pohybovou kompetenci svých žáků od země nahoru a pomoci jim vybudovat základy, které budou potřebovat pro všechny ostatní aktivity i každodenní život.

Co se naučíte?

Ground Force Method certifikace je praktická od začátku do konce. Nebudeme si povídat o pohybu, budeme se hýbat, protože to je jediný způsob, jak vás skutečně naučit to, co budete potřebovat umět. Nemusíte se ovšem bát, že byste nestačili ostatním. Našich certifikací se účastní široké spektrum lidí, nejrůznějšího věku i povolání, od kancelářských pracovníků, přes aspirující trenéry, až po profesionální sportovce a my vždy děláme vše pro to, abychom certifikaci přizpůsobili jejich potřebám a možnostem. A co se vlastně během těchto dvou dnů naučíte?

  • Základní koncepty, metody a principy, na kterých je GFM postaveno
  • Ground Force Exploration (GFE)
  • Základní pozice a pohyby našeho tréninkového systému
  • Propracovaný systém progresí / regresí a resetů 
  • Pohybové hry a základní principy Flow
  • Základní strukturu tréninku a jak podle ní vytořit tréninkový plán
  • Korektivní flow pro FMS

Všichni účastníci certifikace obdrží instruktorský manuál a přístup k online knihovně s videi probíraných cviků a dalšími vzdělávacími materiály.

Závěrečná zkouška

Certifikaci Ground Force Method si nemůžete koupit, musíte si ji zasloužit. V průběhu společných dvou dnů vás naučíme vše co budete potřebovat k tomu abyste mohli vést své vlastní lekce a jejich samotném závěru nám ukážete vy, jak taková lekce má vypadat. Nemusíte přitom být příliš nervózní, i pokud byste neuspěli na místě, budete mít možnost složit zkoušku později formou videa. Navíc se vždycky můžete připravit dopředu účastí na jednom z našich FUNdamental kurzů.

Termín (14. - 15. 10. 2023)

Místo konání: MOVE LAB STORE,
Lidická 766/1,
Praha 5, 150 00

Cena semináře:  8 990 Kč

Máte otázky?

Máte nějaké otázky ohledně této certifikace? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám odpovíme v nejbližším možném termínu: