Semináře

IMG_20191123_120218

GFM FUNdamentals

Osvoboďte své tělo od bolesti a vraťte mu jeho přirozenou mobilitu, pružnost, sílu a kondici způsobem, který vás bude bavit! Ať už jste profesionální sportovec, který hledá efektivní způsob pohybové přípravy, nebo člověk, který by se rád zbavil neduhů sedavého zaměstnání, na tomto semináři dostanete všechny nástroje potřebné k osvobození svého těla a vybudování pevných základů pro další trénink i běžný život.

GFM level 1

Naučte se kontrolovat své tělo a získejte dovednosti potřebné k obnově jeho mobility, stability, síly a pohybových schopností. Během této dvoudenní certifikace se účastníci seznámí s naším tréninkovým systémem, osvojí si jednotlivé drily spolu se systémem jejich progresí a regresí a nahlédnou do tajů pohybových her. Co víc, ukážeme vám nejen jak se hýbat lépe, ale také jak získané schopnosti a znalosti předávat dál vašim studentům a klientům.

GFM level 2

Pozvedněte své schopnosti na novou úroveň. Tato dvoudenní certifikace přímo navazuje na předchozí úroveň a pomůže vám dále rozvíjet dříve získané schopnosti. Účastníci se naučí pokročilé progrese, které jim pomohou překonat propast mezi korektivním a silově kondičním tréninkem s vlastní vahou, seznámí se s novým typem her a proniknou do tajů párového tréninku, zatímco budou zdokonalovat své schopnosti kouče a učitele.