Přeskočit na obsah

The Movement Experience

Proč FMS level 1?

FMS je nástroj pro standardizovaný screening pohybu, který vám poskytne informace o tom, jak dobře se váš klient dokáže pohybovat v každodenním životě. Bere v potaz jak mobilitu, tak stabilitu a umožňuje certifikovanému profesionálovi program, který skutečně odpovídá potřebám daného jedince.

Jak vám FMS pomůže s tvorbou tréninkových a rehabilitačních programů? Tak, že identifikuje vzory, v rámci, kterých se váš klient hýbe dobře a ty, které nejsou ideální a potřebují korekci. Jinými slovy, už nebudete muset hádat. Na konci FMS budete mít dostatek informací k tomu, abyste vytvořili plně individualizovaný program, který vašim klientům pomůže dosáhnout jejich cílů a udrží je zdravé.

Pracujete v oblasti zdravotnictví? V takovém případě vám FMS nabízí standardní operační proceduru pro uvolnění pacientů zpět k jejich původním aktivitám. Zbavit někoho bolesti už dávno nestačí. Musíme se dívat také na to, jak dobře se lidé hýbou, pokud chceme zajistit, že budou schopní vrátit se k aktivitám, které milují tak, aby neskončili znovu zranění.

Věnujte jeden den prozkoumání základů Ground Force Method a navraťte svému tělu jeho přirozené pohybové schopnosti. Tento praktický seminář je koncipován jak pro úplné začátečníky, tak profesionální sportovce a trenéry, kteří hledají vhodnou přípravu na dvoudenní certifikaci. V jeho průběhu se zaměříme zejména na základní stavební bloky GFM, jako jsou pohyb na zemi, resety a pohybové hry, které vám pomohou mobilitu, stabilitu a sílu vašeho těla.

Co se naučíte?

  • Identifikovat pohybové vzory, které používáme při práci, sportu i každodenních aktivitách.

  • Roli, kterou pohybové vzory hrají při snaze upevnit si zdraví a kondici.

  • Principy, na kterých je postavený náš screening pohybu.

  • Roli, kterou hrají mobilita, motorická kontrola a funkční vzory během pohybu.

  • Identifikovat správné techniky screeningu a obvyklé chyby.

  • Používat kritéria screeningu pro získání konzistentních a spolehlivých výsledků.

  • Vytvářet programy za použití FMS coby objektivního filtru a zpětné vazby.

  • Principy tvorby korektivního programu na základech výsledků screeningu.

Všichni účastníci certifikace obdrží kompletní manuál v češtině, nebo angličtině. Pro získání certifikace je zapotřebí složit zkoušku, která se skládá online po absolvování víkendového školení.

Termíny

FMS Level 1

MoveLab Institute (Praha):- 28-29. 4. 2023

Lidická 766/1, 150 00 Praha 5-Smíchov

Cena certifikace: 10990 Kč

FMS Combo (Level 1 + Level 2)

MoveLab Institute (Praha):- 28-29. 4. 2023

Lidická 766/1, 150 00 Praha 5-Smíchov

Cena certifikace: 18990 Kč

Máte otázky?

Máte nějaké otázky ohledně tohoto semináře? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám odpovíme v nejbližším možném termínu: