Přeskočit na obsah

GFM Level 2

Proč level 2 certifikace?

Ponořte se hlouběji do světa hravého pohybu a staňte se součástí skupiny našich elitních instruktorů. Certifikace GFM level 2 je tu pro ty z vás, kteří by rádi posunuli svůj trénink a trenérské schopnosti na novou úroveň. Informace, které získáte vám pomohou vytvořit adekvátní výzvy pro vaše zdatnější studenty a umožní vám připravit je na dosažení cílů ležících za hranicemi kvalitního a efektivního pohybu.

Level 2 pokračuje tam, kde Level 1 skončil. Zaměříme se na pokročilé cviky s vlastní vahou a soustředíme se na rozvoj síly, flexibility a koordinace, které jsou nezbytným pojítkem mezi kvalitou pohybu a sportovním výkonem. Jednotlivé cviky vám nejen předvedeme, ale také je společně rozebereme pomocí systému regresí a progresí tak, abyste byli schopni předat je dál svým studentům. Kromě toho se také ponoříme hlouběji do pohybu jako takového. Důkladně prozkoumáme jeho jednotlivé kategorie a podrobněji se podíváme i na způsob, jakým v GFM vytváříme tréninkový plány, abyste odcházeli s jistotou, že dokážete své studenty provést od úplných základů, až po pokročilé dovednosti vyžadující vysokou úroveň mobility, síly a kontroly.

Co se naučíte?

GFM level 2 staví na informacích a technikách GFM level 1 a přidává jim na komplexnosti pomocí nových her, kombinací, přechodů, a pokročilých cviků s vlastní vahou. Vzhledem ke své náplni je level 2 mnohem náročnější a intenzivnější než level 1. Přesto, pokud jste v dobré kondici a máte slušné pohybové základy, neměli byste mít problém ani pokud se obou úrovní zúčastníte v rámci třídenního komba. Je to náročné, ale ušetříte tím čas i peníze za cestování a ubytování. A co přesně se během certifikace naučíte?

  • Progrese cviků s vlastní vahou pro rozvoj síly a výkonu
  • Partnerské drily  a trénink s externí zátěží
  • Pokročilé hry pro ještě větší variabilitu (a zábavnost) tréninku
  • Tréninkové plány pro rozvoj konkrétních fyzických atributů 

Všichni účastníci certifikace obdrží instruktorský manuál a přístup k online knihovně s videi probíraných cviků a dalšími vzdělávacími materiály.

Závěrčná zkouška

Na rozdíl od Level 1 nemá Ground Force Method Level 2 na závěr žádnou zkoušku, kterou byste museli projít, to však neznamená, že byste si nemuseli certifikaci zasloužit. Po celé dva dny vás totiž budou bedlivě sledovat naši instruktoři. Ti budou hodnotit nejen to, jak dobře se dokážete hýbat, ale hlavně jak dobrý kouč jste, nakolik rozumíte principům GFM a hlavně, jak dobře je dokážete aplikovat.

Termíny

Z důvodu opatření vlády v souvislostí s epidemií COVID – 19 nejsou v současnosti vypsány žádné termíny pro tuto certifikaci. 

Cena semináře: 10 790 Kč

Máte otázky?

Máte nějaké otázky ohledně této certifikace? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my vám odpovíme v nejbližším možném termínu: