Přeskočit na obsah

Vendula Kladivová

(Brno)

O mně

K tréninku a zájmu o zdravý životní styl jsem se dostala vlastně náhodou, když jsem se, coby matka dvou dětí, snažila poskládat rodinný jídelníček tak, aby zohledňoval všechny naše potravinové alergie a zároveň nikomu nic nechybělo. Z nejistých začátků jsem se vypracovala až na výživového poradce a trenéra se zdravotním zaměřením, abych se následně, fascinovaná zcela novým světem, vrhla do kolotoče vzdělávání a čtení. Bylo to právě v této době, kdy jsem se setkala s Ground Force Method, unikátním systémem hravého pohybu, který mi zcela učaroval a stal se základem mého konceptu, který spojuje pohybový trénink s rozvojem zdravých stravovacích návyků. Ve své praxi se zaměřuji zejména na pomoc matkám na mateřské dovolené a zaneprázdněným ženám, které chtějí dostat své zdraví a váhu pod kontrolu. Od roku 2019 také působím jako asistentka na GFM certifikacích v ČR.

Vzdělání a certifikace

  • Funkčí trenér se zdravotím zaměřením
  • GFM Level 1
  • FMS level 2  a FCS
  • Precision Nutrition level 1

Služby

Online Coaching

Individuální coaching vedený přes Teams. Zahrnuje demonstraci jedotlivých cviků, tréninkový plán a revizi techniky cviků.

Semináře

Tématické workshopy pro 5-10 účastníků zaměřené na základy GFM nebo jednotlivé tématické celky (mobilita, hry atd.).

Kurzy

Skupinové lekce pro 3-10 účastníků zaměřené na progresivní rozvoj jejich pohybových schopností pomocí GFM

Reference

5/5
S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.
Monika K.
5/5
„Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“
Klára R.

Kontakt

Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat pomocí formuláře níže, ozvu s vám v nejbližším možném termínu.