Přeskočit na obsah

O nás

 

 

Co je to GFM?

Ground Force Method se zrodilo z potřeby pracovat se zraněnými sportovci a lidmi, kteří si již nedokázali užít pohyb ať už kvůli bolesti nebo nepohodlí. Když se objeví bolest mnoho cílů se stane nemožných, obzvláště pak zábava a „hravost“ pohybu, které by měli být přirozenou součástí našeho života.

Jak vám můžeme pomoct

Víme, že život je pohyb, a že ze všeho nejdřív bychom měli být schopni hýbat vlastními těly! Předtím než si vezmeme jakoukoli činku, sedneme si a stroj, nebo spolkneme nějakou pilulku bychom měli být schopni ovládat vlastní tělo stejně dobře, jako když jsme byli malé děti. Představte si jaké by to bylo, kdybyste se mohli znovu hýbat s úsměvem na tváři. Ground Force Method je naše FUN-damentální řešení. Vezmeme vás skrze stovky zábavných, bezpečných a náročných cviků, pomocí kterých se znovu naučíte hýbat dobře.

Základy Ground Force Method

Protože jsme certifikovaní v FMS věříme v a následujeme systém pohybu. Poskládali jsme všechny cviky do logického systému, přidali několik úrovní progresí a hry pro zábavu a rozvoj hravosti. To vše je postavené na základě myšlenky Functional Movement. Považujeme FMS za tak důležité, že všechny Ground Force Method certifikace začínají ukázkovým FMS screeningem, protože chceme aby účastníci porozuměli hodnotě FMS, hodnotně nalezení „startovního bodu“ předtím než začnou s jakoukoli aktivitou. Takže, začněte se hýbat! Hýbejte se lépe, hýbejte se s větší silou, hýbejte se více! A o něco později se hýbejte rychleji! Hýbat se více není dost, musíte se i hýbat lépe. Lekce Ground Force Method jsou funkční a FUNdamentální.

Všimli jste si, jak se s přibývajícími roky kvalita našeho pohybu snižuje?

Vzhledem k tomu jakým způsobem se naše společnost staví k tělesné výchově není divu, že můžeme sledovat enormní pokles ve schopnostech současné generace. Rozhodně jsme se nestali lepšími v žádném směru. Zatímco fitness průmyslu střídá a vyzdvihuje jednu tréninkovou metodu za druhou my jako společnost něco důležitého ztratili. Ztratili jsme hravý a kvalitní pohyb.

Je možné zlepšit svůj pohyb, zbavit se bolesti a zároveň hubnout přebytečný tuk?

Schopnost použít své tělo jako jeden celek je nejdůležitější cíl Ground Force Method. Známe spousty případů sportovců s úžasně vyvinutými svaly, ale bez schopnosti správně s nimi nakládat. Vypadat dobře a hýbat se dobře není nezbytně totéž! Na druhou stranu je však pochopitelné, že většina z nás se chce nejen dobře hýbat, ale také dobře vypadat. Vypadat dobře, mít funkční svaly, nízké procento tělesného tuku a být schopen se hýbat krásně a bez bolesti, to jsou naše cíle. Cíle, které budou mít jasnou hodnotu i pro všechny vaše klienty.