Přeskočit na obsah

Semináře

IMG_20191123_120218

GFM FUNdamentals

Osvoboďte své tělo od bolesti a vraťte mu jeho přirozenou mobilitu, pružnost, sílu a kondici způsobem, který vás bude bavit! Ať už jste profesionální sportovec, který hledá efektivní způsob pohybové přípravy, nebo člověk, který by se rád zbavil neduhů sedavého zaměstnání, na tomto semináři dostanete všechny nástroje potřebné k osvobození svého těla a vybudování pevných základů pro další trénink i běžný život.

GFM level 1

Naučte se kontrolovat své tělo a získejte dovednosti potřebné k obnově jeho mobility, stability, síly a pohybových schopností. Během této dvoudenní certifikace se účastníci seznámí s naším tréninkovým systémem, osvojí si jednotlivé drily spolu se systémem jejich progresí a regresí a nahlédnou do tajů pohybových her. Co víc, ukážeme vám nejen jak se hýbat lépe, ale také jak získané schopnosti a znalosti předávat dál vašim studentům a klientům.

GFM level 2

Pozvedněte své schopnosti na novou úroveň. Tato dvoudenní certifikace přímo navazuje na předchozí úroveň a pomůže vám dále rozvíjet dříve získané schopnosti. Účastníci se naučí pokročilé progrese, které jim pomohou překonat propast mezi korektivním a silově kondičním tréninkem s vlastní vahou, seznámí se s novým typem her a proniknou do tajů párového tréninku, zatímco budou zdokonalovat své schopnosti kouče a učitele.

FMS level 1

FMS level 1: The Movement Experience je kurz, který se zaměřuje na důležitost screeningu pohybu a poznání toho, jakým způsobe kvalitní pohyb přispívá ke kvalitě našeho každodenního života a nejen tréninku. Během dvou dní se naučíte identifikovat největší příležitosti pro rozvoj pohybových schopností vašich klientů, studentů i pacientů. A to nejlepší, celý proces vám zabere pouhých 10 minut, výměnou za které získáte nedocenitelné informace.

FMS level 2

Na FMS level 1 jste se seznámili se screeningem a základními koncepty, které jsou s nimi spojené. Během tohoto dvoudenního školení se pak zaměříme na korektivní trénink. Představíme si klíčové korektivní strategie a ukážeme si, jak využít informace z FMS screeningu k výběru efektivních cviků a sestavení skutečně individuálního tréninkového programu, abychom tak vám a vašim klientům usnadnili cestu od disfunkčního, ke kvalitnímu pohybu.