Přeskočit na obsah

Roman Kladivo

(Brno)

O mně

Coach a překladatel, Roman je vášnivý čtenář a věčný student, který strávil většinu svého dospělého života vzděláváním se v oblasti zdravého životního stylu a dlouhověkosti. Své znalosti a osobní zkušenosti pak transformoval do podoby projektu Moderní bojovník, v rámci kterého učí své žáky jak si udržet pevné zdraví a dosáhnout svého plného potenciálu, bez ohledu na věk. Kromě vedení individuálních lekcí působí také jako překladatel a tlumočník na celé řadě mezinárodních mentorshipů, seminářů a certifikací. V roce 2019 byl jmenován Ground Force Method National Instruktorem pro Českou republiku, a od té doby se soustředí zejména na propagaci a rozvoj tohoto konceptu v ČR.

Vzdělání a certifikace

  • GFM National Instructor
  • SFG level 1
  • FMS level 2  a FCS
  • Oxygen Advantage
  • Precision Nutrition level 1

Služby

Online Coaching

Individuální coaching vedený přes Teams. Zahrnuje demonstraci jedotlivých cviků, tréninkový plán a revizi techniky cviků.

Semináře

Tématické workshopy pro 5-10 účastníků zaměřené na základy GFM nebo jednotlivé tématické celky (mobilita, hry atd.).

Kurzy

Skupinové lekce pro 3-10 účastníků zaměřené na progresivní rozvoj jejich pohybových schopností pomocí GFM

Reference

5/5
S Romanem jsem začal spolupracovat v září a díky jeho profesionalitě a pomoci se mi podařilo dosáhnout mého cíle – zhubnout. Díky Romanovi, pro mě cvičení není utrpením, jako tomu bylo v hodinách tělocviku, ale zábavou. Pokud hledáte kvalitního trenéra, který má hluboké znalosti ve svém oboru a svým oborem žije, jednoznačně se obraťte na Romana.
Radim N.
5/5
„Měl jsem tu možnost s Romanem cvičit od března do června tohoto roku, když jsem se rozhodl pro redukci váhy. Výsledek je 11 kg dole. Co oceňuji nejvíc je jeho přátelský a komunikativní přístup, na každý trénink jsem se těšil. Romane díky a věřím, že se ještě potkáme."
Martin B.

Kontakt

Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat pomocí formuláře níže, ozvu s vám v nejbližším možném termínu.